گزارش کارآموزی احداث واحد های مسکونی (۶۲ صفحه)

نوع فایل
word (docx)
حجم فایل
کمتر از 1 مگابایت
ابعاد
---
تاریخ انتشار
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
دسته بندی
تعداد صفحات
62 صفحه
۳,۵۰۰ تومان
افزودن به سبد خرید
 خرید این محصول

مقدمه:

دانشجویان رشته عمران در دوره کاردانی که دو سال به طول می انجامد با درس های تئوری آشنا میشوند و تا حدودی با مسائل مختلف ساختمان سازی آشنا می شوند ولی باز نیاز به کسب تجربه دارند و کسب این تجربه میسر نیست مگر آنکه دانشجویان در سر کار مطالبی را که در کتابها خوانده اند لمس کرده و با چشم خود طریقه انجام کارها را ببینند و به همین دلیل چهار واحد را به همین امر اختصاص داده اند که این واحدها جزو مهمترین واحد های این دوره می باشد.

فصل اول

بررسی بخشهای مرتبط با بخش علمی کارآموزی:

اولین نیاز طبیعی انسان غذا می باشد زیرا انسان بدون خوراک قادر به ادامه حیات نیست .دومین نیاز انسان مسکن می باشد و مکانی که در آن زندگی میکند و فرزندانش را بزرگ میکند و در آن به زندگی ادامه می دهد. مسکن تنها به ساختمان مسکونی ختم نمیشود بلکه شامل ساختمانهای اموزشی و درمانی و اداری نیز میباشد. به همین دلیل تمام ارگانها و نهادها نیاز مبرم به ساختمان دارند. در تاسیس یک ساختمان نیاز به همکاری مهندس عمران و معمار و تکنسین ساختمان و حتی مهندس برق و تاسیسات نیز میباشد به همین دلیل رشته عمران مرتبط با تمام رشته ها میباشد.

بررسی آموخته ها و پیشنهادات:

اصولا کارهایی را که برای احداث یک ساختمان صورت میگیرد بسیار گسترده میباشد و به علت محدود بودن زمان کارآموزی نمیتوان تمام کارهای انجام شده را دید و از نزدیک لمس کرد. در این مجموعه سعی شده است تا حدودی به بیان مراحل مختلف اجرا از قبیل تخریب و آماده سازی زمین و تجهیز کارگاه و ساخت و اجرای بتن و قالب بندی و آرماتوربندی و اجرای سقف تیرچه بلوک پرداخته شود.

مطالعه بیشتر

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.