بررسی روشهای تست روغن و گاز در تجهیزات برق فشارقوی (۸۸ صفحه)

نوع فایل
word (docx)
حجم فایل
1 مگابایت
ابعاد
---
تاریخ انتشار
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
تعداد صفحات
88 صفحه
3,500 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

مقدمه:
از آنجا که تجهیزات برق فشار قوی قیمت بسیار بالایی دارند,تعمیر و نگهداری و پیدا کردن عیوب احتمالی و در حال تکوین آن نیز اهمیت زیادی دارد.بنابراین با تست تجهیزات برق می توان قبل از وارد آمدن آسیب کلی به آنها از نوع خسارت و میزان آن آگاهی پیدا کرد تا بتوان در مورد تعمیرات لازم تصمیم گیری نمود.هر تست می تواند وقوع اشکال معینی را در تجهیزات مشخص نماید و بنابراین اصولا نتیجه گیری در مورد اشکالات تجهیزات برق فشار قوی مشروط به انجام همه تست ها می باشد. حتی اگر نتایج اولین تست نیز موید وقوع اشکال بود بهتر است که تهیه تست ها نیز انجام گیرد تا بتوان تفسیر کاملی از همه تست ها داشته باشیم.روش هایی که در این پژوهش مورد توجه قرار گرفته اند تست روغن و گاز می باشند که از بنیادی ترین و مهم ترین تست های ممکن برای شناسایی وضعیت تجهیزات برق فشار قوی می باشند.

چکیده :
از آنجا که ترانسفورماتورها نقش اساسی در تبدیل و انتقال انرژی الکتریکی دارند همچنین به علت تکنیک پیچیده تر ، بیشتر در معرض خطرات قرار می گیرند . لذا یکی از پیشرفتهای علمی فنی دهه اخیر، بررسی وضعیت داخلی تجهیزات الکتریکی مانند ترانسفورماتورهای قدرت توسط آزمایش گازهای محلول در روغن عایق داخل آنها می باشد (D6A).
در پژوهشی که انجام داده ایم سعی شده روشهای نوین و کاربردی تست روغن و گاز در تجهیزات برق فشار قوی را در قالب سه فصل ارائه دهیم . در فصل نخست به بررسی ساختمان روغن ها و گازهای محلول در آنها پرداخته ایم ، در فصل دوم روشها ، جداول و نمودارهای کاربردی تست روغن و گاز را تشریح کرده ایم ودر پایان ( فصل سوم) روشهای نگهداری از سیالات درون تجهیزات مانند سیلیکون ،SF6 ، و کوزل و … را توضیح داده ایم .

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حاصل عبارت زير را وارد نماييد : *